Poistenie motorových vozidiel

Poistenie motorových vozidiel – PZP a havarijné poistenie

Uhradia značnú časť nákladov za škody, ktoré spôsobili na aute vám alebo vy na cudzom.

Spolupracujeme s väčšinou poisťovní na našom trhu, vďaka čomu neustále disponujeme aktuálnymi informáciami a tak vám vieme zabezpečiť najlepšie poistenie vášho kolesového miláčika – či už ide o povinné zmluvné poistenie (PZP) alebo havarijné poistenie (KASKO).

Zároveň vás budeme včas informovať o zmenách cien a podmienok v poistení pred ukončením poistného obdobia a v prípade možnosti vám na nasledujúce obdobie zabezpečíme výhodnejšie poistenie.

Klientom ponúkame pomoc aj pri využití asistenčnej služby, hlásení a likvidácii poistnej udalosti.

Nezabúdame ani na poistenie zodpovednosti našich klientov, ich rodín a domácich miláčikov za škody spôsobené tretím osobám.

Chcete vedieť, ako môžu vaše financie, ktoré platíte do finančných služieb rôznych typov, pracovať viac v prospech vás? Ako môžete s rovnakými nákladmi efektívnejšie pokryť ochranu svojich príjmov, ochranu kľúčového majetku, zabezpečiť svoje deti, dôchodok a ďalšie ciele? Komplexné finančné poradenstvo vám nielenže odhalí rezervy, ale aj navrhne konkrétne optimálne riešenia na najvýhodnejšie pokrytie vašich cieľov i snov. Obráťte sa so svojou otázkou na niektorého z našich ekonomických konzultantov, ktorí vám radi poradia a pomôžu.