Referencie

Pre pridanie novej referencie kliknite sem.

s prístupom maximálne spokojní...

Chcel by som sa poďakovať hlavne p.Olosovej za pomoc pri prefinancovani hypotéky.Z jej prístupom sme boli maximalne spokojní a môžem ju vrele odporučiť pri riešení financovania nehnuteľností.

R.Kušan

rady a urgentnosť...

Veľmi pekne ďakujem Marekovi Mrázovi za pomoc, urgentnosť, rady a profesionálny prístup pri vybavovaní hypotéky. Nemôžem nič iné len odporučiť. Ešte raz ďakujem.

 
 
 
 
Katarina Hamorová

Veľmi spokojná...

Ďakujem Hypocentru, som veľmi spokojná a odporúčam každému...

A.Dúbravová- učiteľka v MŠ

"Dokázala pomôcť v zložitej situácii"

Úplná spokojnosť hlavne s pani Ing. Martinou Olosovou. V našej zložitej situácii nám dokázala pomôcť a vybaviť všetko potrebné aby sme dostali hypotéku. Môžem odporučiť a hlavne ešte raz veľká vďaka.

Migo L.

"Maximálna spokojnosť"

Maximálna spokojnosť.Chceme poďakovať hlavne pani Olosovej,ktorá nám veľmi pomohla a vďaka ktorej máme konečne svoje vysnívané bývanie.Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 🙂

Ivana a Peter Lovásovci

"ústretovosť a spokojnosť"

Chceme sa veľmi pekne poďakovať p. Olosovej za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu. Všetko čo sme potrebovali vybavila s našou maximálnou spokojnosťou.

Martina Magová

"Profesionalita Odborné rady"

Dnes je naozaj ťažké niekomu dôverovať v oblasti financií, no Hypocentrum ma presvedčilo svojou profesionalitou, otvorenosťou a určite odbornými radami, na základe, ktorých som do spokojnosti vyriešil svoje nové bývanie, určite odporúčam obrátiť sa na Hypocentrum v oblasti financií budete spokojní.

Ing. Peter Veselovský - Elektrotechnik

"vyzdvihujem vysokú úroveň komunikácie"

Spoluprácu s Hypocentrom a p. Mrázom oceňujem predovšetkým v spôsobe komunikácie, pretože sme sa často informovali o tom, ako hypotéka funguje, aké sú riziká, čo sa od nás vyžaduje, porovnávali sme si produkty. A bolo skutočne možné kedykoľvek zavolať a nechať si vysvetliť to, čo nám nebolo jasné. Myslím si, že Hypocentrum sa nám venovalo viac a častejšie, ako by to bolo priamo v banke. Preto najviac vyzdvihujem vysokú úroveň komunikácie. Teraz už len so šťastím vydržať tých tridsať rokov nášho nového člena rodiny - hypotéky 🙂 Ale veríme, že všetko dopadne s Božou pomocou len dobre 🙂

 

 

Matúš, kreatívec, Ružomberok

"vie co robi a nebalamuti"

No konečne niekto kto naozaj vie co robí a nebalamuti ľudi, netlačí do ničoho čo nechcú... proste profesionalita na prvom mieste ... jedine čo môžem iba odporučit a určite budem spolupracovať s týmto skvelým kolektivom!

Ďakujem p.Mráz

Filip Krsik -IT Specialist

"spokojnosť s flexibilitou"

Bola som spokojná s prístupom a flexibilitou. P. Olosová je veľmi príjemná a rada pomôže.

Michaela P. - koordinátor starostlivosti o pacienta

"milý a príjemný prístup"

Chcem sa poďakovať hypocentru, konkrétne p. Olosovej za pomoc pri refinancovani hypotéky. Veľmi milý a príjemný prístup, všetko vybavila za nás, stačilo ísť na podpis do banky,čo mám ušetrilo dosť času a aj peňazí. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a vrelo všetkým odporúčam.

Marián Chyla - strojár

"skvelé a najlepšie"

Hypocentrum je naozaj skvelý poradil mi najlepšie a samozrejme i pomohli určite ich budem kontaktovať i v budúcnosti ,o)a už žiadni OVB a podobní šuflikanti

Peter Mikuláš - skladnik

"ušetrený čas aj peniaze"

Ak sa Vám nechce obiehať banky a hľadať výhodnú ponuku, potom sa obráťte na hypocentrum. Spravili za nás čiernu robotu hlavne p.Olosová, vyplnili papiere, ušetrili kopu času, ale hlavne ušetrili peniaze. A o to nám ide. O 5 rokov ich kontaktujem znovu .

Tomáš M- IT špecialista

Výhodné podmienky

Chceme podakovať p.Olosovej za profesionálny prístup pri refinancovaní hypotekárneho úveru. Podmienky nám boli výhodne upravené sme velmi spokojní. Ďakujeme. Odporúčame všetkým.

Lenka Šušová - asistent predaja

"spokojnosť"

Spokojnosť,

odporúčam všetkým služby HYPOCENTRA, ktorí sa nevedia rozhodnúť a nemajú dostatok času. Spolupracoval som hlavne s pani Martinou Olosovou, ktorá svojou ústretovosťou a šikovnosťou mi vybavila úver k spokojnosti. Ďakujem.

Pavol K. - odborný technik

"spokojnosť nad mieru"

Všetkým odporúčame spoluprácu s Hypocentrom,my sme boli nadmieru spokojní

Nikoleta K. - trénerka fitness

"Vybavili nám tú najlepšiu hypotéku"

Všetkými desiatimi odporúčam Hypocentrum. Sú úplne skvelí, šikovní a úžasní. Vybavili nám tu najlepšiu hypotéku, mali dosť problémov, veľa vybavovania ale som šťastná. Ůplne nám vo všetkom vyhoveli nemali problém z Ružomberka prísť do Martina. Určite keď bude niekto potrebovat riešit hypo.úver či prefinancovanie budem odporúčať Vás a hlavne pani. Martinku Olosovú veľmi príjemná milá a zlatá a ochotná pani. Ďakujeme Vám krásne. Tešíme sa z bytíku.

Tatiana Z. -MD

"lepšie podmienky bez problémov"

Všetkým ktorí zvažujú že si hypotéku vyjednajú sami, odporúčam toto centrum a najmä pána Mráza. Vypracuje vám detailnú ponuku niekoľkých bánk a vyberiete si hypotéku presne podľa vašich predstáv. Bez problémov dokáže zjednať lepšie podmienky aj vo vašej vlastnej banke, od ktorej by ste po rokoch očakávali nejaký tzv. "vernostný program". Nie je to tak. Už len po kontaktovaní pána Mráza sa ponuka mojej banky, ktorá bola údajne už na maxime, výrazne zlepšila. Ďakujem a prajem veľa úspechov do ďalšieho roku

Michal A. Štátna správa

"Profesionalita a ústretovosť"

So službami Hypocentra sme boli veľmi spokojní. Ďakujem obzvlášť p. Maťke Olosovej za profesionálny a trpezlivý prístup pri vybavovaní refinancovania hypotekárneho úveru. V prípade potreby sa na Vaše služby určite obrátime aj v budúcnosti, odporúčať Vás budeme aj svojim známym. Sme vďačný za priateľský a profesionálny prístup.
S pozdravom

Miroslava N-učtovníčka

"profesionálny a trpezlivý prístup"

So službami Hypocentra som bola veľmi spokojná. Ďakujem Vám pán Mráz za profesionálny a trpezlivý prístup. Dostala som širokú ponuku hypotekárnyh úverov v rôznych bankách, z ktorej som si ja vybrala úver podľa predstáv. Všetko mi bolo dobre objasnené. Podmienky boli výhodne upravené. Ešte raz som vďačná za priateľský a profesionálny prístup. Prajem všetko dobré.

Radka Parižová - opatrovateľka

"Individuálny prístup a nestrannosť"

Spoluprácu s Hypocentrom a hlavne s pánom Mrázom hodnotím ako veľmi jednoduchý spôsob ako si vybaviť hypotéku s najnižším úrokom.
Oceňujem hlavne individuálny prístup, nestrannosť, a že všetky papierovačky vybaví za vás, stačí prísť na podpis do banky.
Touto cestou ešte raz ďakujem za spoluprácu.

Róbert Kendera - Doktor v ÚVN

"Splnený sen"

Chcel by som sa poďakovať celému tímu Hypocentra a hlavne p. Martine Olosovej za pomoc pri splnení môjho sna. Zároveň odporúčam služby, ktoré ponúkajú, pretože spoluprácu hodnotím na jedničku.

S pozdravom

Stano D. -výrobný technik

"veľmi pozitívne"

Spolupráca pri vybavovaní hypotéky s Hypocentrom, konkrétne s pánom Mrázom v nás zanechala iba pozitívne dojmy. Sme mladá rodina a vďala snahe pána Mráza sme si mohli dovoliť vlastné bývanie za veľmi výhodných podmienok. Nebola nám predostretá iba jedna ponuka úveru ale boli pre nás vypracované ponuky zo všetkých slovenských bánk. Konečné rozhodnutie bolo na nás. Všetky ostatné kroky a potrebné dokumenty pre podpis zaobstaral pán Mráz. O každom kroku sme boli priebežne informovaní. Veľké plus pri spolupráci s Hypocentrom - nemuseli sme sa starať o žiadne "papierovačky". Keď bolo všetko pripravené, prišli sme len podpísať úver do banky. Vďaka Hypocentru sa už tešíme z nášho nového bytu.

Rastislav Kuba -obchodný zástupca

"vysoko nad bežným štandardom"

Spoluprácu s Hypocentrom RK hodnotím na 5 hviezdičiek z piatich 🙂 Ústretový prístup a takisto komunikácia je vysoko nad bežným štandardom.
Cením si profesionálne jednanie a hlavne, p. Mráz je ochotný pomôcť aj keď situácia nie je najjednoduchšia...
Všetkým odporúčam.

Veronika Pavelková-kontrolór kvality Mondi SCP

"veľmi spokojný"

Bol som veľmi spokojný s Vaším aktívnym prístupom, cennými radami, sprevádzaním pri riešení administratívnych problémov. Takisto veľká spokojnosť s vyjednanými podmienkami pri získanom hypotekárnom úvere, a preto môžem svojím známym Vaše služby len odporúčať.

Milan D. - riaditeľ PZ

"podmienky podľa našich predstáv"

Vzhľadom na časovú tieseň pred dovolenkovým obdobím Vám chcem z odstupom času poďakovať za Váš profesionálny prístup pri refinancovaní naších pôžičiek. Veľmi si vážim Vašu ústretovosť a hlavne to,že sa Vám podarilo nadstaviť a nájsť banku, s ktorou ste vyrokovali podmienky podľa naších predstáv.
Už teraz Vám môžem prisľúbiť, že keď budem potrebovať niečo riešiť ohľadom pôžičiek a poistenia ja, alebo moji priatelia obrátime sa výľučne na firmu Hypocentrum, ktorú úspešne zastupujete.

Záverom Vám chcem ešte raz poďakovať a popriať Vám veľa zdravia a úspechov v práci.
S úctou

Vojtech Macko -mestský poslanec

"poďakovanie za služby a trpezlivosť"

Ja sa chcem podakovať za vaše služby a trpezlivosť.
Na hypocentrum som sa obrátil preto, lebo vo svete financii sa necítim doma a preto sa radšej zverím do rúk profesionálom v danej oblasti, za ktorých som považoval aj pracovníkov hypocentra Ružomberok. Prístup pána Mráza ma milo potešil. Bol ochotný a ustretový, vysvetlil a poradil. Vybavil všetko čo som potreboval s najlepšími možnými podmienkami a vďaka tomu už bývam vo svojom. Určite odporučím služby hypocentra aj dalšim svojim známym a sám ich využijem určite aj v budúcnosti pri riešení finančných zaležitostí.

S pozdravom

Peter M. -zdravotný brat

"Veľmi ste nám pomohli"

Dobrý deň ,
Chceli by sme veľmi pekne poďakovať pánovi Marekovi Mrazovi a celému tímu Hypocentra, za starostlivosť, rady a úspesné vybavenie nášho úveru. Môžem Vás všetkým len odporučiť, veľmi ste nám pomohli vašími znalosťami a všetko urýchlili. Ešte raz veľká vďaka Hypocentrum !!!

Alexander B. -operátor výroby

"pozitívna skúsenosť"

P. Mráz pre nás vypracoval viacero ponúk hypotekárnych úverov vo veľmi krátkom čase - čo bolo pre nás kľúčové. Okrem toho - ponuky nim vypracované boli výrazne výhodnejšie ako HU, ktorý sme pôvodne plánovali realizovať cez banku, s ktorou sme mali predchádzajúcu pozitívnu skúsenosť.
Okrem ponúk nám aj reálne pomohol so samotným vybavovaním v konkrétnej banke.

Ešte raz ďakujem.

Matej K. - IT Špecialista

"expresne rýchle vybavenie"

Spoluprácu s Hypocentrom Ružomberok vrelo odporúčam každému, kto chce riešit hypotéku. Oceňujem veľmi ústretovú komunikáciu, ochotu pomôcť a expresne rýchle vybavenie. Navyše to nič nestojí:-) Ešte raz ďakujem.

Lucia Vrbíková

"vysoko profesionálny"

Veľmi pozitívne hodnotím spoluprácu s Hypocentrom Ružomberok najme s pánom Mrázom.
Prístup p.Mráza je vysoko profesionálny, s veľkou ochotou poradí pomôže a má promptné a seriózne jednanie. Po mojej skúsenosti môzem Hypocentrum Ružomberok vrelo všetkým odporučiť.

Admir Plojovič- živnostník-stavebníctvo

"veľmi pozitívna skúsenosť"

Moja skúsenosť s Hypocentrom je veľmi pozitívna. Dosť dlho som si vyberala a zvažovala ponuky nehnuteľností a preto som viackrát poprosila o vypracovanie ponúk rôznych bánk na rôzne sumy. Hypocentrum mi vždy vyšlo v ústrety, tiež ochotne a trpezlivo zodpovedali všetky moje otázky. Postarali sa aj o vystavenie Hypotekárneho certifikátu od konkrétnej banky, s ktorým som mala zabezpečené výhodné podmienky na najbližšie 3 mesiace. A tak som sa mohla venovať výberu nehnuteľnosti, bez stresu, či vôbec úver dostanem a za akých podmienok.

Oceňujem profesionálny, ľudský, trpezlivý a aktívny prístup p. Belkovej, ktorá ochotne a promtne riešila všetky potrebné požiadavky a informovala ma aj o vzniknutých situáciách na strane predávajúceho, o ktorých ma realitná kancelária „asi zabudla“ informovať. Prístup hodnotím ako vysoko profesionálny s orientáciou na zákazníka a oceňujem aj všetky informácie nad rámec povinností.

S podmienkami hypotekárneho úveru, ktoré mi vybavilo Hypocentrum som veľmi spokojná. Preto Hypocentrum odporúčam každému, kto si chce pre svoje nové bývanie zvoliť hypotekárny úver s čo najlepšími podmienkami, za plnej informovanosti a aktívneho prístupu."

Daniela P.

"správny krok k bývaniu"

Spoluprácu s p.Mrázom a Hypocentrom v Ružomberku hodnotím ako vysoko pozitívnu. Oceňujem najmä ľudský prístup, ochotu pomôcť, rýchlosť konania, vysokú odbornosť a zanietenosť pre vec. Výber tohto finančného sprostredkovateľa je určite tým prvým správnym krokom k novému bývaniu. Odporúčam všetkým.

Zuzana A. -učiteľka

"vrelo odporúčam"

Veľmi vrelo odporúčam každému využiť služby Hypocentra, konkrétne p. Mráza, ja som kupoval NEHNUTEĽNOSŤ. Všetky potrebné dokumenty schválenia ohladom Hypotéky bolí vybavené expresne rýchle. Este raz Ďakujem za kvalitný promptný servis.

Ján Juhás-konateľ spoločnosti

"veľká spokojnosť"

Rada by som odporučila služby Hypocentra všetkým, ktorí riešia svoje bývanie, poistenie a potrebujú pomoc od odborníka. Marek Mráz je nielen ochotný každému pomôcť, ale aj veľmi flexibilný, znalý a ochotný urobiť pre druhých všetko tak, aby každý jeho klient bol s jeho prácou spokojný. Ak je niekto ako ja, že nemá prehľad a ani čas, oslovte. Určite budete spokojní....

Janka Bajčiová- obchodná zástupkyňa

"vďaka Hypocentru bývame"

Pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc s finančným poradenstvom by som chcela odporučiť pomoc Hypocentra Ružomberok - riešili sme bývanie, navštívili sme niekoľko bánk a žiadna ponuka nebola taka výhodná ako z Hypocentra, vďaka ktorému teraz bývame a zariaďujeme náš nový byt. Pán Mráz bol vždy flexibilný a ochotný vysvetliť, poradiť, doporučiť - či už osobne alebo po telefóne. Treba len vyskúšať a posúdiť 🙂

Andrea Straňanková-farmaceutka