Životné poistenie

Kapitálové životné poistenie

Finančne zabezpečí vás i vašu rodinu aj vtedy, keď sa o ňu nebudete môcť postarať vy sami

Životné poistenie pomôže vás i vašu rodinu finančne zabezpečiť v situáciách, ktoré vás môžu pripraviť o podstatnú časť príjmu a tak ohroziťnielen súčasný životný štandard, ale i aj vaše budúce plány, ciele či sny.

Na trhu existuje mnoho druhov i produktov životného poistenia, ktoré kryjú najrôznejšie riziká. Vyznať sa v nich a vybrať si pre seba a svoju rodinu tie potrebné krytia v správnej výške a zároveň za najlepšiu cenu, je náročné úloha.

Sme tu, aby sme vám odporučili a zabezpečili to najlepšie životné poistenie pre vás i vašu rodinu.

Naša spoločnosť vám pomôže vybrať najvhodnejšie životné poistenie. Pomôžeme vám pri nastavení rizík a poistných súm a tiež pri úprave už existujúceho životného poistenia podľa vašej zmenenej životnej situácie.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne v závislosti od jeho potrieb, situácie a požiadaviek, a tým vám zabezpečíme výber a nastavenie životného poistenia na mieru.

Chcete vedieť, ako môžu vaše financie, ktoré platíte do finančných služieb rôznych typov, pracovať viac v prospech vás? Ako môžete s rovnakými nákladmi efektívnejšie pokryť ochranu svojich príjmov, ochranu kľúčového majetku, zabezpečiť svoje deti, dôchodok a ďalšie ciele? Komplexné finančné poradenstvo vám nielenže odhalí rezervy, ale aj navrhne konkrétne optimálne riešenia na najvýhodnejšie pokrytie vašich cieľov i snov. Obráťte sa so svojou otázkou na niektorého z našich ekonomických konzultantov, ktorí vám radi poradia a pomôžu.